Witamy w wypożyczalni gastronomicznej
EVENT EQUIPMENT SERVICE!

Naszą ofertę kierujemy do restauracji, firm cateringowych, hoteli oraz osób prywatnych. Nasza wypożyczalnia gastronomiczna warszawa znajduje sie na ulicy Kolejowej 8c  w Warszawie. Wypożyczamy elegancką i ponadczasową zastawę stołową(Villeroy & Boch,Zienix,Castel fbc) szkło i sztućce, ale także krzesła, namioty i całą gamę artykułów niezbędnych do organizacji cateringu przyjęć, imprez, wesel i innych uroczystości gastronomicznych.

Jeżeli interesuje Cię wynajem krzeseł, Warszawa jest miejscem idealnym! Jeżeli stawiasz na wynajem naczyń, Warszawa także Cię nie zawiedzie! Jeżeli niezbędny jest Ci wynajem zastawy stołowej, Warszawa Cię nie rozczaruje! Jeśli poszukujesz miejsca, które określane jest jako wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, Warszawa po raz kolei staje na wysokości zadania! To właśnie Warszawa – stolica naszego kraju – jest miejscem naszej działalności.

Jesteśmy firmą, która od kilku lat skutecznie zajmuje się wypożyczaniem nie tylko zastawy stołowej, ale również krzeseł, namiotów, a także wszystkich tych artykułów, które niezbędne są do tego, aby zorganizować w pełni profesjonalny catering na przyjęcie, wesele bądź inną imprezę.

Naszą pasją jest prowadzona przez nas wypożyczalnia cateringowa, Warszawa zaś to idealne miejsce, w którym nasza firma naprawdę może się rozwijać.

Nasza firma to stojąca na najwyższym poziomie wypożyczalnia stołów, Warszawa natomiast idealnie sprawdza się w roli naszej siedziby.

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, Warszawa natomiast to miasto, w którym nie tylko prowadzimy swoją firmę, ale mamy również stałe grono klientów, którzy chętnie do nas powracają. Z czystym sumieniem polecają nas także innym. Tym sposobem nasze grono klientów nieustannie się powiększa.

Naszą prawdziwą miłością jest prowadzona przez nas wypożyczalnia zastawy, Warszawa zaś to miejsce idealne, w którym klienci znajdują nas bez problemu!

Zapraszamy serdecznie do współpracy

Zespół  EES